Wij zijn even op vakantie. De apotheek en de webshop zijn gesloten t/m 27 juli. Apotheek Kassei en Apotheek Molenveld zijn wel geopend. Ook internetbestellingen kunnen in onze andere apotheken gedaan worden. We zien jullie graag terug vanaf maandag 28juli.

Widmer Oogmake-up Reiniger Lotion N/parf 100ml

€ 16,50

Onze Leveringsmethodes:

shop

Afhalen in de apotheek

VOOR ELK HUIDTYPE

  • Verwijdert wateroplosbare make-up mild, maar doeltreffend
  • Zonder kleurstof en parfum
  • Verbetert de vochtretentie in de huid
  • Beschermt tegen huidirritaties
  • Verzacht en verzorgt de huid
  • Is ideaal voor mensen met gevoelige ogen en contactlenzen

ZONDER PARFUM

Ingredients: Aqua, Decyl Glucoside, Dipropylene Glycol, Sodium Chloride, Panthenol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Disodium EDTA, Polyepsilon-Lysine, Pantolactone. (FVN100167.0030)

Doordrenk een wattenschijfje met de Oogmake-up Reiniging Lotion en wrijf hiermee zachtjes over de oogleden en wimpers. Om de gevoelige huid rond de ogen te verzorgen, raden wij aan 's ochtends de Oogomtrekgel te gebruiken en 's avonds de Oogomtrekcrème als intensieve antirimpelverzorging

CNK 2252930
Organisaties Louis Widmer
Merken Louis Widmer
Hoeveelheid verpakking 100
Behoud Kamertemperatuur (15°C - 25°C)