Nuxe Sun Self Tanning Foam 150ml

Nuxe Sun Self Tanning Foam 150ml

  € 29,85
Niet beschikbaar

Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.

Geniet van een natuurlijke, gouden en stralende bruining zonder zon, vanaf de 1e toepassing!
Deze gemakkelijk aan te brengen mousse voor gezicht en lichaam geeft uw huid een egale, vlekkeloze bruining die tot een week zichtbaar blijft. Het laat uw huid zacht en gehydrateerd achter, met een natuurlijke teint waarvan u de intensiteit kunt aanpassen door de applicatie elke 2 of 3 dagen te herhalen. Niet-comedogeen, geschikt voor alle huidtypes.
De onmiddellijke gezonde gloed voor 100% van de vrouwen en de natuurlijke en egale bruining voor 90% van hen ⁽¹⁾.
De luchtige, licht getinte textuur glijdt ideaal over de huid. Hij droogt snel, vlekt niet en ruikt niet naar DHA, maar naar een heerlijk parfum met noten van Zoete Sinaasappel, Tiaré en Vanille dat de zomerse sfeer oproept.
De formule, verrijkt met Hyaluronzuur, voorziet uw huid van 4 uur hydratatie⁽²⁾.
⁽¹⁾ Gebruikstest onder dermatologisch toezicht. 20 vrijwilligers. % tevredenheid direct na het aanbrengen.
⁽²⁾ Instrumentele test
⁽³⁾
Gebruikstest onder dermatologisch toezicht – 20 vrijwilligers. % tevredenheid direct na applicatie

- DHA 100% van natuurlijke oorsprong: zelfbruinende werking.
- Hydraterend hyaluronzuur van natuurlijke oorsprong.
Bevat geen zonnefilters.
98% van de totale ingrediënten zijn van natuurlijke oorsprong*.
*Volgens de ISO 16128 norm dragen de resterende % bij aan de integriteit en sensorialiteit van de formule.
INGREDIËNTEN: AQUA/WATER, DIHYDROXYACETONE, GLYCERIN, PROPANEDIOL, CARAMEL, PENTYLENE GLYCOL, COCO-GLUCOSIDE, PARFUM/FRAGRANCE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM GLUCONATE, SODIUM HYALURONATE, CITRIC ACID, LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL [N5601/A]

Exfolieer de avond ervoor de zones die u wilt behandelen om dode huidcellen te verwijderen en de huidtextuur te verfijnen.
Op de Grote Dag, schud het product goed en neem één pompje zelfbruiner voor elk lichaamsdeel, of een halve pomp voor het gezicht, breng het vervolgens egaal aan door goed te masseren om het te laten intrekken en een uniform resultaat te garanderen.
Vermijd contact met de ogen en was uw handen grondig na gebruik.
Wacht 10 minuten tot de huid goed droog is voordat u zich aankleedt.
Om de bruining te intensiveren, herhaalt u de applicatie 2 tot 3 keer per week totdat de gewenste bruining is bereikt. Ideaal in de zomer en winter.
Beschermt niet tegen de zon.
Gebruiksadvies: Vermijd contact met de ogen en was uw handpalmen grondig na gebruik. Wacht 10 minuten tot de huid goed droog is voordat u zich aankleedt. Beschermt niet tegen de zon.

CNK 4744769
Organisaties Nuxe
Merken Nuxe
Hoeveelheid verpakking 150